سینک گرانیتی  ,زاویه سازی صورت  ,آبنما خانگی  ,خیریه سگال  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,
از تابلوهاي ديجيتال در پنجره فروشگاه تان استفاده كنيد  نمايشگر نمايشگر نمايشگر .

نمايشگر

از تابلوهاي ديجيتال در پنجره فروشگاه تان استفاده كنيد

با استفاده از علامت هاي ديجيتال در پنجره فروشگاه تان امكان اين را داريد كه تاثيرگذاري بيشتري بر روي مشتريان خود بگذاريد.

اگر به دنبال فرصتي براي برقراري ارتباط موثرتر و مقرون‌ به‌ صرفه تر با مشتريان خود هستيد علامت هاي ديجيتال تلويزيون شهري اين امكان را براي شما فراهم مي كنند. شما مي توانيد از تصاوير سفارشي، تركيبي از صدا و ويديو استفاده كنيد تا پيغامي را كه مي‌خواهيد به مشتريان تان برسانيد و آن با صداي بلند و واضح به آنها انتقال دهيد.

علامت‌ هاي ديجيتالي مي‌ توانند منحصرا براي كسب ‌و كار شما طراحي شوند. فيلم زنده از محيط فروشگاه مي‌ تواند محصولات شما را بيشتر به رهگذران و مشتريان بالقوه شما معرفي كند و آنها را براي خريد محصولات تان آماده تر و مشتاق تر كند.

همچنين شما مي ‌توانيد بر روي روابط دوستانه و صميمي كاركنان خود در فروشگاه تمركز كنيد، يا فضاي داخلي فروشگاه تان را نشان دهيد. شما مي ‌توانيد اطمينان حاصل كنيد كه پيام شما با سليقه و پسند شما همراه باشد، و مشتري آينده را به مرحله خريد از فروشگاه تان جذب كند.

اين تابلوها توسط هيچ كسب ‌و كار محدود نمي‌ شوند، در واقع آن ‌ها مي‌ توانند به راحتي با هر كسب ‌و كار سازگار شوند. اين يك واقعيت اثبات ‌شده است كه علامت دهي در جهت افزايش فروش به كمك شما خواهد آمد و بر انتخاب ‌هاي خريد مشتري شما تاثير مثبتي خواهد گذاشت.

محتوا مي ‌تواند به راحتي با نمايش‌ هاي ديجيتال مديريت شود. همه اين ها مهارت ‌هاي كامپيوتري كمي را مي خواهند و نيازي به دانش بالايي نيست. شما مي ‌توانيد محتواي پيام هاي خود را در خانه ويرايش و كنترل كنيد و بر روي هر گونه پيشنهاد ويژه ‌اي كه ممكن است براي خدمات و محصولات خود داشته باشيد تاكيد كنيد.

شركت علامت هاي ديجيتال كه از شما مي توانيد صفحه نمايش هاي LED خود را خريداري يا خريداري كنيد، صفحه نمايش LED هاي تلفن همراه و ديگر سخت افزار و نرم افزار ديجيتال ديجيتال، پرسنل خود را در مورد اينكه چگونه مي توانند اين كار را به راحتي انجام دهند، به طوري كه صفحه نمايش شما به روز و تازه است.

شركت تابلوهاي علامت ديجيتال و اجاره تلويزيون شهري كه شما از آن استفاده مي ‌كنيد و يا صفحه ‌هاي LED خود را خريداري مي ‌كنيد، صفحه‌ هاي نمايش LED موبايل و ديگر علامت‌ هاي ديجيتال را به راحتي مي توانيد در اختيار داشته باشيد. شما مي توانيد نرم ‌افزارهاي لازم را به پرسنل خود آموزش دهيد تا آنها كسب و كار شما را به روز و تازه نگهدارند.

علامت‌ هاي ديجيتال باعث مي ‌شود كه تغيير محتواي كاري كه براي تبليغ كسب‌وكار خود استفاده مي ‌كنيد راحت ‌تر شود. شما مي ‌توانيد اين كار را سريع ‌تر انجام دهيد و با هزينه كمتري از هزينه تابلوهاي علامت سنتي اين كار را انجام دهيد. شما قابليت تنظيم محتواي خود را با توجه به الزامات محلي، منطقه ‌اي و شرايط خاص خود را داريد.

امروزه تكنولوژي پيشرفته هنر شما را قادر مي ‌سازد تا پنجره فروشگاه خود را به صفحه لمسي ارتباطي تبديل كنيد. تماس متقابل فويل ‌هاي (خازن پيش‌ بيني ‌شده) شما را قادر مي ‌سازد تا سطح اكريليك يا شيشه را به يك صفحه لمسي تبديل كنيد. با اين تكنولوژي مي‌ توانيد پنجره‌ هاي فروشگاه خود را كنترل كنيد.

اين تكنولوژي مي‌ تواند براي اهداف موقت و همچنين براي اهداف نمايشگاهي دايمي مورد استفاده قرار گيرد. شما مي ‌توانيد صفحاتي را كه در نور مستقيم خورشيد نيز قابل خواندن هستند، را در اختيار داشته باشيد.

شما همچنين انتخاب بالا و صفحات شفاف بالايي را داريد كه هر دوي آن‌ ها مي ‌تواند به عنوان برنامه هاي كاربردهاي پنجره استفاده شود.


برچسب: تلويزيون شهري،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۱:۵۷ توسط:سروش كياني موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :